Karaca Home yeni mağazalarını açtı

Karaca Home, Ankara Cepa AVM, İstanbul Marmara Park ve Avrupa’da Almanya Duisburg, Dortmund, Hannover, Belçika Brüksel, Beringen mağazalarında müşterilerine hizmet vermeye başladı.

 

60 milyon TL yatırımla sektöre adım atan Karaca Home, tüm ev tekstili ürünlerinde estetik, tasarım ve kaliteyi bir araya getiriyor. İstanbul, Ankara ve Avrupa’da açılan 7 yeni Karaca Home mağazasının yanında 1 Mart itibarı ile 77 ilde 600 noktada Karaca Home ürünleri tüketiciyle buluşuyor.

 

Karaca Home’un ev tekstili tasarımları dokuz farklı konseptte tüketicileriyle buluşuyor. Handmade, Ranforce, City, Saten, Teenage, Bebek ve Genç, Banyo, Solid-Örgü Battaniye ve Yatak Örtüsü konseptlerinde 2000’e yakın artikel bulunuyor. Yüzde 100 pamuk, bambu pamuk, bambu penye ve yüzde 100 penye kullanılan ürünler, sağlıklı ve estetik tasarımı bir araya getiriyor.

 

Koleksiyonlarındaki farklı çizgileri, naif sunumu ayrıcalıklı satış noktalarında tüketiciler ile buluşan Karaca Home, ürünlerinde kalite ve estetik tasarımı bir araya getiriyor. Tüketicilerin yaşam alanlarına değer katmak için tasarlanan ürünler, ince bir zevki yansıtıyor. Karaca Home koleksiyonlarını İtalya, İspanya, Hollanda ve İngiltere stüdyolarından seçilmiş özel tasarımcılar hazırlıyor, bu dizaynlar Karaca Home tarafından yorumlanarak renklendiriliyor.

 

Karaca Home ürünlerini online olarak http://www.karaca-home.com internet adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Karaca Home Online Satış sistemi hakkında gerekli tüm bilgiler her türlü soru ve görüşleriniz için (0212) 412 44 44 müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

 

 

Karaca Home Hakkında

1973 yılından bu yana porselen, çatal, kaşık, bıçak ve tencere gruplarını tüketicilere sunan Karaca, 2012 yılında Karaca Home markasıyla ev tekstili sektörüne girdi.Karaca Home’un ev tekstili tasarımları dokuz farklı konseptte tüketicileriyle buluşuyor. Handmade, Ranforce, City, Saten, Teenage, Bebek ve Genç, Banyo, Solid ve Örgü Batteniye ve Yatak Örtüsü konseptlerinde 2000’e yakın artikel bulunuyor. Yüzde 100 pamuk, bambu pamuk, bambu penye ve yüzde 100 penye kullanılan ürünler, kalite ve estetik tasarımı bir araya getiriyor

Karaca Home koleksiyonunu İtalya, İspanya, Hollanda ve İngiltere stüdyolarından seçilmiş özel tasarımcılar hazırlıyor, bu dizaynlar Karaca Home tarafından yorumlanarak renklendiriliyor. Karaca Home’un ürünleri, şu anda Türkiye genelindeki yaklaşık 20 AVM’de satışa sunuluyor. Karaca Home, bir yıl içerisinde AVM içinde 20 mağaza açmayı, bu süre zarfında zincir mağazalar ve çeyiz mağazaları olmak üzere Türkiye genelinde 800 satış noktasına ulaşmayı hedefliyor.

Karaca Home Daily Aile Bornoz Seti Aqua Karaca home şayna mor nevresim takımı karaca nevresim takımı bear pembe karaca home nevresim ATHENA MOR karaca genç odası nevresim takımı PASSIO

Advertisements